Nejprodávanější produkty

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Výrobci

Slevy

Prohlédnuté produkty

Max Factor rtěnka v tužce Colour Elixir Giant Pen Stick

Nový produkt

Ovládněte umění barev a kouzlete s nimi na svých rtech

Více informací

SKLADEM

175,00 Kč

-50%

350,00 Kč

  • 5 Wild Orchid
  • 10 Couture Blush
  • 20 Subtle Coral
  • 35 Passionate Red
  • 40 Deep Burgundy
  • 50 Hot Chocolate

Přidat na seznam přání

Více informací

Jaro si žádá nové trendy odstíny pro vaše rty? Proč ne, když teď máte skutečně neocenitelného pomocníka v nové rtěnce Colour Elixir Giant Pen Stick od MAX FACTOR. Hrajte si a vykouzlete s ní výjimečnou krásu.

 

Max Factor GIANT PEN STICK posouvá hranice kreativního líčení. Široká škála odstínů těchto obřích tužek na rty zahrnuje paletu barev bohatých na pigment, díky čemuž je docíleno sytých barev a přesného tvarování rtů.

 

Je na čase objevit v sobě duši umělce a proměnit své rty v dokonalé plátno pro skutečně unikátní vzhled, který podtrhne váš přirozený půvab či s trochou odvahy vytvoří váš nejodvážnější make-up. Snadná aplikace pomocí dokonalého hrotu kombinovaná s proporcemi tužky zaručují, že Colour Elixir Giant Pen Stick je perfektním nástrojem pro líčení rtů. Obsažená ultrapigmentová formule je zárukou intenzivních barev, precizně tvarovaná špička zajišťuje dokonalé líčení a hladká textura zaručí, že barva přilne na rty absolutně bez námahy. Vše je tak snadné? Jednoduchá hra, experiment i ukázka vašeho jedinečného stylu. Vy sama se stáváte umělcem i jeho samotným dílem.

 

Díky tomu, že má tato rtěnka tvar tužky, je aplikace víc než jednoduchá a vy máte nad výsledkem absolutní kontrolu. Jedním tahem ohraničíte kontury rtů a pak je bez problému vyplníte.

 

Recenze

Napsat recenzi

Max Factor rtěnka v tužce Colour Elixir Giant Pen Stick

Max Factor rtěnka v tužce Colour Elixir Giant Pen Stick

Ovládněte umění barev a kouzlete s nimi na svých rtech